Klacht: Ik betaal voor dingen die ik niet heb

FUCK ZIGGO op 12 mei 2023 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 12 mei 2023

Een klant van Ziggo heeft zijn contract begin maart omgezet, maar ontvangt nog steeds een factuur van 68 euro in plaats van de afgesproken 43 euro. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice blijft de situatie onopgelost, wat leidt tot frustratie en negatieve ervaringen met het bedrijf.

Mijn Klacht:

Begin maart contract omgezet, betaal nog steeds voor oude contract van 68€ ipv 43€, 1000x gebeld maar ziggo doet niks vieze vuile dieven, zogenaamd gecorrigeerd om weer nieuwe factuur van 68€ te krijgen, PAS OP MENSEN NIET IN ZEE GAAN MET ZIGGO!!!!!!!!!!!

Gewenste Oplossing:

Aangepaste facturen naar juiste bedragen

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door FUCK ZIGGO
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie