Mijn Klacht:
Mijn vader is 81 jaar en ging verhuizen van Wageningen naar Veenendaal. Er moest nagedacht worden wat voor provider hij nam. In Wageningen was dat UPC maar dat kon in Veenendaal niet.
Mijn vader, vanaf de camping gebeld met zijn mobiel naar Ziggo. Dit hebben wij namelijk zelf ook en hadden dit aanbevolen.
Afijn, hij heeft gebeld. Men heeft hem lang aan de telefoon gehouden en hij heeft toen een pakket afgesloten voor Radio en Televisie.
Na dit telefoongesprek, wat hij tussendoor diverse malen zelf probeerde te beëindigen was hij 40 euro lichter.
Mijn vader woont in een seniorenflat, 6 hoog.
Op 20 september werd de digitale ontvanger bezorgd. Dit bij de buren op nr … omdat hij zelf niet aanwezig was.
Toen ik later een keer naar Ziggo belde begreep ik dat dit eigenlijk niet eens bij de buren bezorgd had mogen worden.
Op donderdag 11 oktober zou mijn vader gaan verhuizen dus besloten de doos zo lang even dicht te laten zitten en na de verhuizing aan te sluiten.
Begin oktober ben ik zelf nog aan het bellen geweest met Ziggo om ook telefonie voor hem erbij te regelen. Een modem zou worden opgezonden. Op oktober ontvingen wij een brief betreffende de bevestiging hiervan.
Gelijk gezegd dat er geen smartcard bij de digitale ontvanger zat. Heb de doos echt goed nagekeken
Deze zouden ze gelijk met de modem voor de telefoon toesturen werd toen beloofd.
Alles zo ingaan de 16e oktober. Nou maar weer wachten.
Tja, toen werd er gebeld bij pa. Ik kom gelijk naar beneden zei hij (man van 81 en 6 hoog).
Trekt zijn jas aan en zijn sloffen en toen hij beneden was, was Post nl gevlogen. Geen briefje niets. Dit was op 16 oktober.
Weer wachten. Misschien komt Post nl vanavond terug.
Niets. De volgende dag weer naar Ziggo gebeld (alles vanaf zijn mobiel of tegen 0,10 cent er minuut vanaf andere telefoons.
Misschien kunt u beter nog even wachten.
Weer wachten dus.
Toen op 18 oktober weer bellen. Er werd even duidelijk gemaakt dat mijn vader het poststuk had geweigerd. Het was weer retour naar Ziggo, want hij hoefde het niet.
Wat is dit nu??? Hij heeft de postbode niet eens gezien. Er is niets eens een bericht achter gelaten dat we het ergens op zouden kunnen halen of zo.
Waarom heeft deze post nl bezorger geen zin om naar boven te gaan terwijl de digitale ontvanger wel boven werd bezorgd. Het is een flat met oude mensen Sommige kunnen niet eens lopen.
Wel de bezorgnummers van Ziggo gekregen en een klacht in kunnen dienen bij Post nl. Maar daar hoor je nooit niets van, dus eigenlijk heb je er ook niets aan.
Nadat dan eindelijk op 25 oktober als ik het goed heb de modem binnen kwam en dus kon worden aangesloten had mijn vader in ieder geval telefoon.
Maar toen de smartcard nog??
Ja, weer bellen. Nu kon het gelukkig naar het gratis nummer. Denk dat we tegen de honderd euro gebeld hebben met andere telefoons.
Wie oh wie zal dit betalen???
Vanaf die tijd hebben we al zoveel gebeld.
De ene keer, nee u zit fout hier, ik zal u even doorverbinden.
Werd doorverbonden. Deze afdeling is momenteel gesloten. Wij verbreken de verbinding.
Later krijgen we iemand aan de telefoon die adviseert een smartcard bij de BCC te gaan halen.
Maar ik verbind u even door met de administratie zodat u even kunt overleggen wat er niet voor u in rekening wordt gebracht omdat u de smartcard zelf gaan halen. Maar deze mevrouw zei (vrijdag 26 oktober) u kunt beter wachten want hij is echt onderweg. Vandaag uiterlijk morgen binnen.
Nou zaterdag de 27e nog steeds niets. Ik toch maar naar de BCC in Veenendaal. Sorry mevrouw. Deze zijn niet meer voorradig. U bent niet te enige die we moeten teleurstellen.
Weer bellen. Klacht dat we nu al zolang wachten.
Is echt onderweg mevrouw wordt er dan gezegd. Maar dat roepen ze al vanaf begin oktober. Ik geloof het niet meer. Had ook ik de foute afdeling ineens. Kon me niet doorverbinden en uiteindelijk werd door Ziggo de hoorn er opgegooid.
Mijn vader heeft het al aan het hart. Maar zo meeluisterende naar al die gesprekken steeds zou hij bijna weer een hartaanval krijgen.
Nog maar een keer bellen met Ziggo. Krijgen weer na een keuzemenu van een mevrouw door te krijgen die mevrouw van de administratie aan de lijn.
Weer met een zo erg storende lijn dat je elkaar bijna niet kan verstaan.
Nee toch echt onderweg. Had u vader de stukken maar niet moeten weigeren wordt er gezegd.
En blijven beweren dat mijn vader stukken weigert terwijl hij niets weigert want er komt niets.
Hij heeft er dagen voor thuis gezeten.
De wanhoop is nabij.
Wat oh wat is hier nu aan te doen?
Wij weten het niet meer.
Wie draagt er op voor de kosten??
Gewenste Oplossing:
Een smartcard die toegezonden wordt en een vergoeding van de kosten voor het bellen.

