Klacht: Geen Internet en telefoon

helbess op 06 januari 2012 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 6 januari 2012

Na de verhuizing van de ouders naar een verzorgingstehuis, heeft Ziggo beloofd het alles-in-1 pakket over te schrijven naar het nieuwe adres. Drie weken later is er echter nog steeds geen internet en telefoon beschikbaar, en de familie ervaart frustratie door het gebrek aan duidelijke communicatie en oplossingen.

Mijn Klacht:

Mijn ouders zijn 3 weken geleden verhuist naar een verzorgingstehuis. Zij wilde hun alles in 1 pakket over laten schrijven naar het nieuwe adres. Dit was volgens Ziggo geen probleem. Tot op heden hebben zij nog geen Internet en telefoon. Wij worden van het kastje naar de muur gestuurd.

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als mijn ouders voor het eind van deze maand weer hun aansluiting hebben en de kosten die zij gemaakt hebben vergoed worden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie