Klacht: Dubbele klantnummers en dubbele afboeking

lambert1957 op 01 februari 2012 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 1 februari 2012

Een klant van Ziggo meldt dat hij sinds zijn verhuizing naar Texellaan 5 in het bezit is van twee klantnummers, wat leidt tot dubbele betalingen. Ondanks herhaalde pogingen om telefonisch contact te krijgen en beloften voor terugbelacties, heeft hij geen oplossing ontvangen. Daarnaast ondervindt hij problemen met het inloggen op zijn persoonlijke pagina.

Mijn Klacht:

Sinds 27-12-2011 ben ik verhuisd naar Texellaan 5 en sinds 30-01-2012 schijn ik in eens 2 klantnummers te bezitten en dus dubbel te betalen.
Telefonisch wordt ik van het kastje naar de muur gestuurd en ondanks de belofte terug te bellen nog niets mogen horen.
Tevens is het onmogelijk om in te loggen op mijn persoonlijke pagina.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag willen dat men met mij contact opnam , om e.a uit de wereld te helpen.
Het is behoorlijk frustrerend .

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie