Klacht: Doorschakelen werkt niet

Koos Gommans op 06 februari 2013 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 6 februari 2013

Een klant van Ziggo met een Office Plus-abonnement ervaart problemen met het doorschakelen van telefoongesprekken. Ondanks het gebruik van de aangegeven code *21# ontvangt de klant geen bevestiging en krijgt alleen een ingesprektoon te horen. De helpdesk kan geen assistentie bieden bij het instellen van de doorschakeling en adviseert de klant om dit zelf te doen.

Mijn Klacht:

We hebben Ziggo Office Plus. Na een zeer problematische start is het in december gelukt om alle beloofde diensten via de kabel binnen te krijgen.

Voor ons is het belangrijk om de telefoon door te kunnen schakelen naar een telefoondienst omdat er niet altijd iemand achter de telefoon zit. Wat blijkt: de codes die Ziggo hiervoor zegt te hebben werken niet.

De code zou zijn: *21#

Er zou een mededeling moeten volgen……….. Helaas. De mededeling komt niet. Enkel een ingesprektoon en hierna houdt het op.

Gelukkig…. er is altijd nog een helpdesk. Na lang wachten komt uiteindelijk de helpdesk aan de telefoon. Heel vriendelijk maar…… meneer, we mogen geen doorschakelingen voor u doorvoeren. Dit moet u echt zelf doen. Bovenstaand verhaal uitgelegd. Men ging het intern bespreken.
Na weer een week wachten kwam men er warempel op terug. De conclusie was dat doorschakelen niet door hen kon worden uitgevoerd en alleen door een speciaal team dat in urgente gevallen zou mogen doorschakelen. Vevolgens nog eens de ernst van de situatie en mijn gevangenschap bij Ziggo uitgelegd. Hierna heeft men toch besloten het bij dit team neer te leggen. Binnen enkele uren was mijn telefoon doorgeschakeld!

Helaas……. het geluk was van korte duur. Al na een week of 3 bleek de telefoon niet meer doorgeschakeld. Ongeruste klanten belden de mobiel dat er niet werd opgenomen. Uiteraard weer contact opgenomen met Ziggo.

Nu gaat het hele verhaal weer opnieuw lopen want men mag niet doorschakelen. Dit moet ik echt zelf doen. Ook na diverse keren aanhalen dat men vorige keer toch besloten heeft om de telefoon door te schakelen…. het mag allemaal niet helpen. Gelukkig is de telefooncentrale in staat om een doorschakeling te doen. Er zijn slechts 2 lijnen. Een gesprek komt binnen op de ene en gaat er weer uit op de andere lijn. Hierna zijn we onbereikbaar. Ook komt het voor dat er iemand aan het telefoneren is en een binnenkomend gesprek niet kan worden doorgeschakeld door de telefooncentrale: dan krijgt de klant na een paar keer overgaan een ingesprektoon…..

Met andere woorden: het werkt niet, Ziggo wil niet en mijn probleem is toch echt mijn probleem.

Waar is de tijd dat je krijgt wat je beloofd wordt en dat een bedrijf moeite doet om de steken die men laat vallen zelf op te halen.

Intussen heb ik gewoon regelmatig contact met Ziggo om een poging te doen de doorschakeling uit te voeren. Doordat Ziggo ons niet klantvriendelijk helpt, werkt dit direct door naar onze klanten die ontevreden zijn over de bereikbaarheid. Het geduld raakt op. We kijken het nog even aan maar als het zo blijft dan gaan we kijken of we de boel weer terug kunnen draaien en weer voor een paar euro meer per maand gewoon weer bij KPN kunnen bellen

Gewenste Oplossing:

Laat svp de doorschakeling functioneren zoals het beschreven staat in de handleiding.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie