Klacht: cisco interactieve hd recorder type 8485dvb

doemijmaarmailen op 28 december 2012 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 28 december 2012

Een klant heeft een Cisco interactieve HD recorder type 8485DVB aangeschaft bij de Ziggo store in Utrecht, maar ondervond problemen met een luidruchtige harddisk en vastlopers. Na het ontvangen van een vervangend apparaat, dat na vier weken ook defect raakte, kreeg de klant te horen dat omruilen in de winkel niet mogelijk was en dat er een nieuwe ontvanger zou worden opgestuurd. Bij de levering van de nieuwe ontvanger bleek deze eveneens defect te zijn, met problemen bij het opstarten en beelduitval.

Mijn Klacht:

15-11-12 deze cisco interactieve hd recorder type 8485dvb gekocht in ziggo store utrecht, vervolgens blijkt bij aansluiten dat de harddisk teveel herrie maakt en vastloopt, teruggegaan naar de store en hebben hetzelfde probleem geconstateerd.
Ik heb een nieuw apparaat mee gekregen en echter deze ging na 4 weken ook defect, deze vertoonde groene en witte strepen door het beeld was geen doen om naar te kijken, weer terug naar de store, werd er naar gekeken en zelfde probleem geconstateerd, decorder defect, maar omruilen aldaar mocht niet, ze zouden een nieuwe toesturen.
Afijn kerst zat er net tussen maar vandaag 28-12-12 kregen we de ontvanger geleverd.
Aangesloten en wat blijkt, defect! apparaat wil niet normaal starten, blijft in een soort herhaal modus vallen, beeld valt steeds uit en alles knippert, heb alles geprobeerd om het op te lossen, valt niets mee te doen.
De fijne support desk van ziggo is helemaal drama om te bereiken, ben na aantal keer bellen dan eindelijk aan het woord, en dan drukken ze het gesprek weg na 20 min.
In 6 weken tijd nog nooit zo,n drama met een apparaat mee gemaakt.Ik voel me enorm bekocht.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn geld terug!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht

13 jaren geleden - Gisteren voor ziggo maar eens wat herinnerings (klacht) mails gestuurd, en zowaar vandaag antwoord gehad (dat was weer erg snel waarvoor dank) Ze geven aan dat mijn klacht in behandeling is genomen en gaven excuses erbij en gaven aan dat er een decoder onderweg is naar me, deze zou nu bij de post nl zijn. Ben reuze benieuwd, laat weten hoe of wat. Tot zover de update

Reactie van de melder van de klacht

13 jaren geleden - en ziggo heeft vandaag een nieuwe ontvanger geleverd de humax I HDR-5200c en moet zeggen, ben er erg tevreden mee, meteen helder beeld, geen haperingen, alles te zien, opnemen van 2 programma;s tegelijkertijd en nog iets kijken, on demand, etc.. kortom zo kan het dus ook.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie