Mijn Klacht:
Ik heb voor mijn hoogbejaarde moeder standaard TV en Telefonie abonnement met behoud van nummer besteld bij ZIGGO op 9 sep. Er is GEEN bevestiging per post ontvangen. Op 2 oct
werdhet pakket bij mijn moeder bezorgd. Dit zou eenvoudig zelf te installeren zijn zo had men mij beloofd.
Naar aanleiding hiervan bel ik met Ziggo (Mw. Persaud) Zij ziet dat haar collega die de bestelling heeft aangenomen op 9 sep fouten heeftgemaakt waardoor een verkeerd pakket door Ziggo is afgeleverd; het alles in 1 pakket incl interactieve TV en internet. Hier zou bovendien ook extra kosten voor in rekening gebracht worden!
Om het op te lossen wordt van mij verwacht dat ik iemand van de klantenservice ga bellen en zover zal zien te krijgen dat die het op gaat lossen, jawel de fout wordt erkend, maar ik mag het oplossen! Zoals iedereen weet is de klantenservice van Ziggo bijna niet te bereiken en kan je tegen een tarief van 10 ct per minuut dagenlang zoet gehouden worden met wachten en luisteren naar keiharde popmuziek.
Gewenste Oplossing:
Dat Ziggo het juiste pakket opstuurt naar mijn hoogbejaarde moeder, het verkeerde pakket ophaalt, alle kosten die NIET bij onze bestelling thuishoren NIET worden doorberekend én dat dit opgelost wordt voordat het oude abonnement stopgezet wordt (9 okt aanstaande!) 8 okt vandaag voor de 3e keer gebeld met Ziggo en na 43 minuten met een medewerkster gesproken te hebben lijkt het erop dat toch de goede spullen zijn bezorgd maar dat dit niet blijkt uit de verpakking en/of een begeleidende brief of handleiding. Er is een monteur besteld die op 15 okt zal langskomen. Mijn moeder zit dan helaas een week zonder telefoonaansluiting maar ik wil het hierbij laten.

