Klacht: Stiksels bij de naden van de broek los

Bijsterbosch90 op 30 juni 2013 over ZARA in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf ZARA
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 30 juni 2013

Een klant heeft in mei een broek gekocht bij Zara in Antwerpen, maar ontdekte pas in juni dat de naden bij het kruis loszitten. Ruilen of garantie is niet mogelijk omdat de broek in het buitenland is aangeschaft, en de klant heeft geen reactie ontvangen op twee ingevulde contactformulieren. Daarnaast merkt de klant op dat een andere broek in dezelfde stijl, maar in een andere kleur, zakken heeft die dichtgenaaid zijn.

Mijn Klacht:

In mei heb ik bij de Zara een broek gekocht in Antwerpen, zelf woon ik in Nederland. Het is een zomerbroek, dus ik trok ‘m in juni pas voor het eerst aan. Toen pas zag ik dat de naden helemaal los zitten bij het kruis. In de winkel en op de website wordt aangegeven dat ruilen en garantie niet mogelijk is of niet geldt in Nederland als een artikel in het buitenland is gekocht. De broek is felblauw, dus het is niet mogelijk de broek zelf te maken, zoon kleur garen valt niet te vinden. De bon heb ik nog, alleen is het termijn van 30 dagen inmiddels verstreken. Twee keer heb ik het contact formulier van Zara ingevuld op de website, maar na drie weken heb ik nog steeds geen antwoord.
Ook heb ik dezelfde broek in het groen, waarbij de zakken dichtgenaaid zitten, terwijl dit bij de blauwe niet is en bij de andere in de winkel ook niet.

Gewenste Oplossing:

De broeken omruilen voor dezelfde broek, aangezien ik er lang naar op zoek ben geweest.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ZARA

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ZARA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM