Klacht: Youfone gaat niet in op schriftelijk gemelde klachten…

bartbrom op 31 januari 2012 over Youfone in de categorie Alles-in-1, Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Youfone heeft deze klacht opgelost
Klacht opgelost op 2 februari 2012
Reactie van het bedrijf:

opgepakt met de klant en naar de juiste afdeling verwezen.

Mijn Klacht:

Bedroevend zeg. Ik heb in november 2011 een extra sms-bundel afgenomen bij dit bedrijf bovenop. Dit zou eerst 1,95 zijn, maar kreeg al te horen dat dit normaal tarief zou worden à 4,95. Hier ging ik mee akkoord.

Nu is deze bundel pas per 1 januari ingevoerd na een vraag van mij wederom via deze website.

De factuur meldt echter dat er een fikse toeslag is op mijn rekening en dat zowel heb abonnement als de bundel van smsjes extra worden berekend. Op een vraag om opheldering krijg ik geen respons van de klantenservice.

Dit bedrijf communiceert niet, reageert niet op ophelderingsvragen via mail, je kunt er helemaal niets mee.

Ik zou willen vragen om kosteloos mijn abonnement te ontbinden per direct. Ik ben er helemaal klaar mee.

Gewenste Oplossing:

Ontbinden abonnement kosteloos per direct of 01-02-2012.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Youfone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Youfone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Youfone

Heeft op 02 februari 2012 om 16:15 geantwoord

Geboden Oplossing:

opgepakt met de klant en naar de juiste afdeling verwezen.

Reactie van de melder van de klacht

14 jaren geleden - Mijn klacht is nog helemaal niet opgepakt; ik heb NIETS van youfone gehoord!!!!

bartbrom

Heeft op 04 februari 2012 om 11:04 geantwoord

Youfone heeft nog helemaal niets laten horen maar melden dat de klacht is opgepakt? Er is niets doorverwezen!

Wanneer nemen ze nu contact op met me? Waardeloos dit?!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie