Klacht: Youfone, administratie een puinhoop

mc357 op 19 augustus 2012 over Youfone in de categorie Alles-in-1, Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Youfone has resolved this complaint
Klacht opgelost op 21 februari 2013
Bedrijf Youfone
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 19 augustus 2012

Een klant van Youfone heeft op 9 september 2011 een simkaart besteld en deze dezelfde dag nog geannuleerd, omdat hij naar het buitenland zou gaan. Ondanks de annulering werd er geld van zijn rekening geïncasseerd en ontving hij geen reactie op zijn verzoeken om dit recht te zetten. Na het indienen van een klacht via de website ontving hij eindelijk een reactie van een dochtermaatschappij van Youfone.

Mijn Klacht:

Op 9 sept, 2011 online een simkaart besteld, op 12 sept. te horen gekregen dat ik mijn studie mocht voortzetten in het buitenland. Meteen via contactformulier en schriftelijk (9 sept), de bestelling geannuleerd.
Desondanks werd geld van mijn rekening geincasseerd, heb dit via contactform. En schriftelijk doorgeg., geen reaktie. Heb nieteens een simkaart van youfone. Op 3 apr. 2012 kreeg ik een aanmaning.
Vandaag maar weer een mail gestuurd, dit weekend schriftelijk klacht indienen en alle bewijsstukken meesturen (kopie v annulering).

Na klachtmelding via deze site, eindelijk bericht van 1 van hun dochtermaatschapijen:

Geachte heer Chanchal,
 
U krijgt van ons altijd een reactie, waarschijnlijk heeft u geprobeerd Youfone te benaderen via het contactformulier op hun website.
Ik zie dat Youfone inmiddels de volledige factuur heeft gecrediteerd, er zijn geen openstaande posten meer.
 
Vertrouwende u met deze informatie van dienst te zijn geweest verblijven wij,
 
Met vriendelijke groet,
DirectPay Services B.V.
 
Samantha Verdoes
Debiteurenbeheer

Eindelijk dacht ik, case closed. Mis…… Want op 10 aug jl wederom een aanmaning, met bedreiging Gerechtelijke stappen van Webincasso.

Ik word hier helemaal gek van. Ga 1 dezer dagen weer alle mails, kopie schriftelijke annulering enz. opsturen en als dit niet wordt opgelost, neemt de advocaat van mijn moeder het van mij over.

Gewenste Oplossing:

Haal mij uit uw bestand en wil een schriftelijke bevestiging DAT IK GEEN KLANT BEN VAN YOUFONE

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Youfone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Youfone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Source: Geschillencommissie Telecommunicatie