Mijn Klacht:
Ik heb een Sim only abonnement aangevraagd met behoud van nummer bij een overstap vanuit Odido. Hierbij zou mijn oude abonnenment bij Odido automatisch opgezegd worden.
Al snel kreeg ik bericht dat dit niet ging omdat de looptijd van abonnement bij Odido nog te lang zou lopen….
Een paar dagen daarna kreeg ik ongevraagd twee nieuwe Simkaarten met twee NIEUWE telefoonnummers opgestuurd.
Ik heb hierop een email bericht gestuurd dat dit niet klopte en dat ze de abonnementen (van mij en mijn vrouw) moesten stop zetten.
Dit gebeurde echter niet, en plotseling werd er automatisch een bericht van mijn rekening afgeschreven….. uiteraard heb ik dit terug laten boeken, en daarop kreeg ik een berichtje dat ik mijn (foute) abonnementen niet zou hebben betaald…..
Tot op de dag van vandaag heb ik nog geen enkele reactie van Youfone gehad en probleem is tevens nog altijd niet opgelost !
Waardeloos dus…….
Gewenste Oplossing:
Dat de abonnementen per onmiddellijk worden stop gezegd en dat er geen bedragen meer van mijn rekening worden afgeschreven

