Mijn Klacht:
Sinds ik abonnee ben bij Youfone heb ik continue problemen met de tv. Bij het pauzeren van het terugkijken van een tv opname krijg ik een http common error en stopt de opname en kan ik niet pauzeren, verder kijken of iets anders doen. Het programma stopt en moet weer van voren af aan beginnen met kijken. Dit gebeurt inmiddels al meer dan een maand, elke dag. Ik heb een nieuw modem gehad, een tv ontvanger is vervangen en dit alles helpt niks.
Ik heb tig keer de helpdesk gebeld en zij hebben meerdere metingen verricht en doorgestuurd naar hun partner. Elke keer moet ik maar weer wachten of het probleem verholpen kan worden.
Aangezien youfone niks kan doen aan het verhelpen van dit probleem wil ik kosteloos het contract ontbinden. Ik heb nu meer dan genoeg geduld gehad en het probleem is er nog steeds.
Daarnaast duurt het soms meer dan een minuut lang om door de tv gids te scrollen naar de volgende pagina. Tot slot heb ik regelmatig een haperend beeld met een seconde beeldverlies, waardoor het beeld en geluid vertraagd.
Gewenste Oplossing:
Vergoeding voor het niet werken van de tv en per 31 juli 2018 kosteloos het contract ontbinden.


