Mijn Klacht:
Beste heer/mevrouw,
Bij deze wil ik graag een klacht indienen over uw klantenservice en technische dienst. Ik ben hier namelijk uitermate ontevreden over.
Ik ben sinds half september ongeveer klant bij YouFone, mijn tv ontvanger heeft sindsdien nog niet juist gewerkt.
Daarom heb ik gebeld naar YouFone, hier werd ik ongeveer drie keer geholpen door een van de medewerkers. Telkens dachten ze dat ze het probleem even zouden oplossen, maar steeds kwam het probleem weer terug. Vervolgens doet een van uw medewerkers een verzoek om een nieuwe tv ontvanger op te sturen. Hij zei dat ik binnen een dag bericht zou krijgen. Na twee dagen heb ik nog steeds geen bericht ontvangen; waardeloos. Ik ben er dus zelf maar weer achteraan gegaan. Weer gebeld. Tot mijn grote verbazing zegt een medewerker dat er nog helemaal geen nieuwe tv ontvanger opgestuurd kan worden, er moet namelijk nog een stap worden ondernomen voordat deze aanvraag kan worden ingediend.
Wat een waardeloze service! Eerst wordt mij verteld dat dit is ingediend, vervolgens moet ik zelf terug bellen en hoor dat het helemaal niet ingediend is en ook niet kan worden gedaan. Er is dus gewoon keihard tegen mij gelogen. Waardeloos personeel, ik kan er niks anders van zeggen.
Vervolgens voert de medewerker de laatste stap uit, hij verwacht dat het probleem nu opgelost is. Ik start de tv weer en zie dat het probleem onmiddellijk terug is. Waar ik uiteraard niet verbaasd over was.
Dus weer bellen, omdat de rij in de klantservice zo ontiegelijk lang is, zijn mijn belminuten inmiddels op. Dus dan maar met de telefoon van het werk.
Deze medewerker heeft een nieuwe ontvanger aangevraagd maar zegt dat dit eerst ook nog moet worden goedgekeurd?!?!?!
En daarnaast verteld ze dat ze niet weet wanneer ik het kastje zal ontvangen. Ze denkt binnen een week. Een week??? Dus ik zit hier al twee weken zonder tv en moet dan ook nog een week wachten op een nieuwe ontvanger.
Ik vind het ronduit schandalig dat ik hier zo lang op moet wachten. Ik heb telkens contact gezocht en iedere keer wordt je weer van het kastje naar de muur gestuurd. Er is duidelijke een gebrek tussen de communicatie van uw medewerkers. Het lijkt wel alsof de medewerkers maar wat zitten te lullen en willen het liefst zo snel mogelijk de telefoon weer ophangen.
Ik zou graag een compensatie willen voor dit gedoe. Ik heb al meer dan twee weken geen normale tv gehad en al mijn belminuten zijn op door de niet normaal lange rij in de klantenservice.
Ik zou uw bedrijf dat ook bij niemand aanbevelen en ben van plan om een recensie te schrijven.
U kunt vast alles teruglezen in mijn account.
Ik hoor graag van u.
Gewenste Oplossing:
Compensatie voor belminuten en 2 weken geen normale tv.

