Klacht: Simkaart wordt niet geactiveerd

Hamideroes op 25 april 2021 over Youfone in de categorie Alles-in-1, Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Youfone has resolved this complaint
Klacht opgelost op 28 april 2021
Reactie van het bedrijf:

Beste Miranda Schreuders, Wat enorm vervelend te vernemen dat het abonnement nog steeds niet actief is. Dat is natuurlijk absoluut niet de bedoeling. Ik zie dat je hier ook al per mail contact met ons over hebt opgenomen en dat...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Youfone
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 25 april 2021

Een klant van Youfone ervaart problemen met de activatie van een simkaart, die op 20 april 2021 zou worden geactiveerd, maar tot op heden niet functioneert. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice, heeft de klant geen oplossing ontvangen en wordt er geen duidelijkheid gegeven over de situatie. Daarnaast wordt een overstap naar een andere provider bemoeilijkt door een dreiging van contractbreuk en bijbehorende boetes.

Mijn Klacht:

Simkaart zou 20 april 2021 geactiveerd worden, kreeg netjes een bericht in de ochtend dat hij binnen 2 uur geactiveerd zou worden, maar het is nu inmiddels 25 april 2021 en nog steeds werkt hij niet. Ik heb op allerlei verschillende manieren contact gehad met youfone maar niemand weet wat te doen, zeggen allemaal ik stuur het door naar de technische dienst en u hoort van hun maar ik hoor helemaal niks….
Ook heb ik gevraagd of ze mee wilde werken met een overstap naar een andere provider (die wel doet wat er van ze gevraagd wordt) maar dan zeggen ze dat ik contractbreuk pleeg en daar een boete voor moet betalen. Maar hun blijven toch in gebreken?? Ik word al vanaf 20 april van het kastje naar de muur gestuurd met als resultaat dat ik (nou eigenlijk mijn dochter) al bijna een week zonder provider zit.

Gewenste Oplossing:

Als mijn dochter gewoon kan bellen en haar mobiele netwerk kan gebruiken, of als ze kosteloos het abonnement stopzetten en ze meewerken aan nummerbehoud.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Youfone over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Youfone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Youfone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Youfone

Heeft op 28 april 2021 om 09:33 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Hamideroes

Heeft op 28 april 2021 om 23:08 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Zit inmiddels al ruim 1 week zonder provider, elke dag krijg ik dit te horen, maar een oplossing blijft uit.....volgens mij zijn ze er helemaal niet mee bezig, dit zou binnen een dag opgelost moeten zijn.

Alle klachten die gemeld zijn door Hamideroes
💡

Tip from our consumer expert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Source: Geschillencommissie Telecommunicatie