Klacht: sim activatie + internet

mima75 op 23 maart 2012 over Youfone in de categorie Alles-in-1, Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Youfone heeft deze klacht opgelost
Klacht opgelost op 23 maart 2012
Reactie van het bedrijf:

opgepakt met de klant

Bedrijf Youfone
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 23 maart 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

SIM
Mijn sim-only abonnement zou volgens een brief van youfone op 9 mrt ingaan. Toen mijn sim op 12 mrt nog steeds niet geactiveerd was heb ik via het 0900 nr, na 14 min wachten, een medewerker gesproken die beloofde dat het nog dezelfde dag geregeld zou worden. De volgende dag echter weer moeten bellen omdat het nog steeds niet geregeld was en toen pas werd gezegd dat er problemen waren met de porteringen. In een mail werd vervolgens als nieuwe datum 20 mrt afgegeven. Uiteindelijk is de sim op 21 mrt geactiveerd.

Internet
Is nog niet actief.
Volgens de site zouden de instellingen na activatie van de sim, automatisch per sms verstuurd moeten worden. Aangezien ik die niet ontvangen heb, moet je zelf een sms sturen, inloggen op myyoufone (geen inloggegevens ontvangen) of handmatig instellen.

Gewenste Oplossing:

Betere en tijdige communicatie. Er staan instructies op de site die in de praktijk anders gaan (zie 2e alinea hierboven).

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Youfone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Youfone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Youfone

Heeft op 23 maart 2012 om 15:04 geantwoord

Geboden Oplossing:

opgepakt met de klant

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Youfone beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie