Mijn Klacht:
Sinds 3 jaar ben ik nu klant bij youfone. Ik had een abonnement van 2500mb en kreeg altijd een bericht als er 80% en 100% van me databundel op zijn. Omdat ik meer data nodig had, heb ik het abonnement in de app veranderd naar 5000mb.
Vorige maand heb ik mijn mobiele data niet gebruikt omdat ik op vakantie was, heb dus nooit n bericht hoeven krijgen dat me data op is.
Nu is het gebeurd dat ik op eens een bericht krijg van: “Let op! In verband met data kosten buiten de bundel is uw data geblokkeerd. Meer informatie op Youfone.nl of bel met 1200. Met vriendelijke groet, Team Youfone”, dus ik denk “oh! Ze hebben een nieuwe mededeling!” Door toeval keek ik savonds in de youfone-app en plotseling staan er extra 114€ aan dataverbruik op de factuur. Ik heb de youfone-klantenservice gebeld en mij werd uitgelegd dat er geen datalimiet meer bestaat, maar men nu een “dataplafond” in de app kan instellen en had ik het abonnement via gesprek had verlengt men mij dat ook had uitgelegd. Ik vindt het bedrog. Ik ben student en kan 114€ extra in de maand überhaupt niet betalen. Ik was altijd tevreden met youfone en was altijd blij over de handige datalimiet. Nu heb ik dit en de klantenservice zegt dat ze niks voor me kunnen doen behalve het dataplafond voor volgende maand instellen en een betaling op termijnen aangeboden. Ik heb het probleem gegooglt en ik ben niet de enige. Ik wil niet zeggen dat ze dat met opzet doen dat het dataplafond uitgeschakeld is, maar het lijkt er wel op.
Ik ben heel erg ontevreden met de oplossing die mij werd geboden en ik ga alles mogelijke doen om van mijn abonnement af te komen en weg van youfone te gaan als dit niet fatsoenlijk word opgelost. Bedankt.
Gewenste Oplossing:
Als de 114€ worden gewijzigd en dit nooit meer gaat gebeuren.

