Klacht: Onterecht MB’s afgeschreven

Carmennn op 01 november 2022 over Youfone in de categorie Alles-in-1, Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Youfone heeft deze klacht opgelost
Klacht opgelost op 3 november 2022
Reactie van het bedrijf:

Beste Carmen, Bedankt voor je toelichting. Naar aanleiding van je bericht heb ik je factuur, 913115202210, bekeken en zie ik dat je meer data verbruikt hebt dan je bundel van 5000 MB. Wanneer je bundel op is en je blijft...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Youfone
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 1 november 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Er is mij een tegemoetkoming €10 aangeboden, terwijl ik duidelijk aangeef dat ik niet over mijn bundel heen ben gegaan. Dit staat dus onterecht op mijn factuur.

Aan mijn voorgaande facturen is te zien dat ik vrij weinig gebruik maak van dataverbinding. Apps, video’s en foto’s worden gedownload op WiFi en op de achtergrond wordt niks ververst.

Nu hebben jullie lopen dreigen mij af te sluiten, omdat ik de factuur niet betaald heb. Heel gek. Jullie bieden mij geen normale oplossing, terwijl ik jullie die gewoon heb voorgeschoteld. Via de mail gaan jullie niet eens in op mijn oplossing. En toch hebben jullie gedreigd om mij af te sluiten. Nu heb ik het bedrag moeten betalen, want anders ben ik weer onbereikbaar en krijg ik weer een boze reacties van de mensen om mij heen. Ik ben hoogzwanger, dus dan kan ik er niet bij hebben. Eigenlijk dit gedoe met jullie ook niet!

Graag de overschreden MB’s kwijtschelden en dan betaal ik de extra MB’s wel, die ik onterecht heb moeten aanschaffen… daarnaast ervoor zorgen dat ik per direct kosteloos kan overstappen naar een andere provider.

Ik ontvang graag een reactie.

Voorgaand bericht (Refnr.: 1077217):
Bijzonder dat ik bijna nooit met m’n telefoon bezig ben en toch over mijn databundel (van 5GB) heen ben gekomen. Best knap.

In de nacht van 11 september (toen ik sliep) kreeg ik een sms dat ik 80% van mijn bundel verbruikt had. Een halfuur later was de rest ook op. 100% verbruikt dus, in mijn slaap.

Hoe is het bovenstaande mogelijk? Daarnaast is er ook nog eens 505 MB over mijn bundel heengegaan, wat bij Youfone gelijk staat aan €50,56!!

Het is bizar dat dit in mijn slaap heeft kunnen gebeuren. Mijn iPhone staat altijd op energiebesparingsmodus en daarmee worden ook de apps op de achtergrond zoveel mogelijk verminderd.

Inmiddels heb ik er MB’s bijgekocht, in de hoop dat deze zouden opwegen tegen de overschreden MB’s.. helaas is dat niet het geval.

Dit bovenste heb ik ook naar Youfone gestuurd, maar tot op heden geen reactie ontvangen.

Gewenste Oplossing
Wat ik zou willen is dat de MB’s worden gecompenseerd, dus dat ik de extra kosten niet hoef te betalen en ik mijn contract kosteloos kan ontbinden.

Gewenste Oplossing:

Graag de overschreden MB’s kwijtschelden en dan betaal ik de extra MB’s wel, die ik onterecht heb moeten aanschaffen… daarnaast ervoor zorgen dat ik per direct kosteloos kan overstappen naar een andere provider.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Youfone over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Youfone in behandeling genomen

Bericht van Youfone

3 jaren geleden - Beste Carmen, Kun je ons van je klantnummer en geboortedatum voorzien? Groet, Sven

Reactie van de melder van de klacht Carmennn

3 jaren geleden - Hoi Sven, ik heb de info toegevoegd aan extra informatie. Dat staat onder de gewenste oplossing.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Youfone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Youfone

Heeft op 03 november 2022 om 09:15 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Carmennn

Heeft op 03 november 2022 om 12:26 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Als je goed leest, zie je dat ik nooit over mijn bundel heen ga en het ook zeer onwaarschijnlijk is dat ik er overheen ben gegaan. Graag mijn klacht opnieuw lezen en er serieus op reageren. In plaats van een advies geven waar ik niks aan heb… mijn verbruik op mijn telefoon, onder data verbruik, is daarentegen ook niet zo hoog als op de factuur. Ik heb die MB’s dus niet verbruikt en daarom is de factuur onterecht! Ik heb in de oplossing al aangegeven mijn verlies te willen nemen, door de extra MB’s (onterecht gekocht) te betalen. Nu jullie je verlies nog nemen door of de overschreden MB’s te compenseren met de (onterecht) gekochte extra MB’s of het bedrag van de extra MB’s op jullie te nemen. Daarnaast wil ik graag kosteloos mijn abonnement opzeggen.

Bericht van Youfone

3 jaren geleden - Beste Carmen, De specificatie geeft weer wat het verbruik is. Dit verbruik wordt direct aangeleverd aan ons vanuit KPN. Hiermee kunnen wij je weergeven wat je verbruik is. Het verbruik wat wordt weergegeven is het daadwerkelijke verbruik. Ook had je geen dataplafond actief staan. Bij het afsluiten van je abonnement hebben wij je gewezen op het instellen van het dataplafond en de werking ervan. Je bent akkoord gegaan met deze voorwaarden. De kosten zijn helaas terecht. Het is op het moment ook nog niet mogelijk om je abonnement kosteloos eerder op te zeggen. Je abonnement loopt nog tot en met 26-01-2024. Groet, Bruno

Alle klachten die gemeld zijn door Carmennn
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie