Mijn Klacht:
Youfone probeert op slinkse wijze elke maand weer om geld te stelen. Dat had ik al eerder aangegeven. Met mijn klacht van inmiddels drie weken geleden is ook niets gedaan. Ik was nog vergeten te melden dat ik youfone heb verzocht mij een afkoopvoorstel te doen. Dat kreeg ik. maar ook hier probeert youfone opnieuw om mij op te lichten. In het voorstel, dat op zich al onbeschoft is, wordt er kennelijk van uitgegaan dat ik de lagere school niet heb doorlopen. Het ziet er als volgt uit:
Uw opzegging dient per direct te zijn in plaats van per einde contractdatum. Om uw contract per direct te beeindigen brengt Youfone kosten in rekening. Deze kosten bedragen het aantal resterende maanden van uw contract, oftewel de abonnementskosten van uw aansluiting worden voor de resterende periode in rekening gebracht. Daarnaast brengt Youfone hiervoor € 25,- administratiekosten in rekening.
Hieronder vindt u gespecificeerd wat deze kosten zijn
Youfone 250 bel 1ste jaar € 2,50 en het 2de jaar € 5,85
Eerste jaar 7 x 2,50 € 17,50
Tweede jaar 12 x 5,85 € 70,20
Administratiekosten € 25,-
Totale afkoopsom bedraagt € 188,75
Hopende u voldoende te hebben geinformeerd.
Met vriendelijke groet,
Team Youfone
Dus 17,50, 70,20 en 25 is kennelijk 188,75? Ik heb youfone gevraagd of ze opnieuw kunnen optellen. Maar ook op deze mail werd niet geantwoord.
Verder: drie weken geleden heb ik mijn abo schriftelijk opgezegd bij youfone. Met de vraag of ik hiervan een bevestiging kan krijgen. Die bevestiging is nog steeds niet gekomen.
Gewenste Oplossing:
Alle klachten serieus bekijken en contact met mij opnemen.

