Klacht: Niet mee te communiceren

ramona.rikkers op 05 september 2012 over Youfone in de categorie Alles-in-1, Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Youfone has resolved this complaint
Klacht opgelost op 5 september 2012
Reactie van het bedrijf:

Laatste reactie over deze klacht.

Bedrijf Youfone
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 5 september 2012

Een klant van Youfone heeft onvrede geuit over de communicatie met de klantenservice, die volgens hem niet ingaat op zijn oorspronkelijke klacht over een belofte van gratis gebruik voor de eerste twee maanden. Hij vraagt om een schadeloosstelling van 260 euro, maar ontvangt slechts een terugbetaling van 62,24 euro, wat hij als onvoldoende beschouwt.

Mijn Klacht:

Geachte mensen van de youfone klantenservice:

Op mijn vorige klacht krijg ik als antwoord: “Zoals wij u al eerder hebben doorgegeven, hebben wij u eerder ook bevestigd per mail dat u het bedrag van € 62,24 terug krijgt.”

De vraag luidde echter:
ik stuur een klacht met daarin de notitie dat mij is beloofd dat ik de eerste 2 maanden gratis gebruik mocht maken van youfone. Gratis is mij beloofd , en niet de abonnementskosten gratis maar alles de hele maand gratis, onbeperkt. Daar heeft die meneer nog hele semi grappige opmerkingen over gemaakt. Daarnaast vraag ik een schadeloosstelling van 260 euro. Dit alles heb ik uitgebreider onderbouwd in een mail aan [email protected]. Als oplossing durven jullie serieus te komen met een bedrag van 62.24???? Daarbij heb ik geen idee hoe jullie denken dat dit is opgebouwd. Ik vroeg toch echt terug 144.99 abonnementskosten + de schadeloosstelling. Als jullie in het dossier zouden kijken (die ene die jullie zeggen niet te hebben) dan zou u zien dat ik al 11 maanden niet anders dan gezeik heb met youfone en misschien zouden jullie dan zelfs begrijpen dat ik er meer als klaar mee ben.

Heel kort (op youfone niveau? )samengevat 2 vragen: Hoe komen jullie in hemelsnaam bij 62.24? Graag een gespecificeerde uitleg.

en in behandeling nemen van de gevraagde 144.99 + 260 euro

Gewenste Oplossing:

Youfone heeft nog 2 dagen om te reageren in mijn eerste mail heb ik ze 10 werkdagen gegeven. Donderdag gaat de brief naar de OPTA!

ik wil dus in ieder geval de 144.99 van de eerste 2 maanden terug. Daarnaast een schadeloosstelling van 260 euro!

Reageer op de rest van mijn mail: IK VRAAG VEEL MEER ALS
62.24!!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Youfone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Youfone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Youfone

Heeft op 05 september 2012 om 10:56 geantwoord

Geboden Oplossing:

Laatste reactie over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Youfone beoordeeld.

Reactie van de melder van de klacht

13 jaren geleden - deze klacht is gemarkeert al opgelost door youfone. Echter is deze klacht alles behalve opgelost

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Source: Geschillencommissie Telecommunicatie