Mijn Klacht:
Ik ken het verhaal helemaal. Ben heel Youfone spuugzat.
Het begon al toen ik de sim only afsloot, toen werd er 2 keer administratie kosten afgeschreven, na veel gedoe werd deze weer terug gestort. Vervolgens kom ik er achter dat ik niet kan bellen/smsen of gebeld of gesms’t worden in het buitenland door een blokkade.
Contact opnemen via de mail kan alleen via een contactformulier (no reply) of de klantenservice (gewoon een callcenter).
Na verscheidene keren contact gehad te hebben met Youfone, kunnen ze me niet eens in het systeem vinden (verklaar ook waarom ik nog nooit heb kunnen inloggen op My Youfone. Ze beloven me terug te bellen zodra ik weer normaal in het systeem sta. Nu ben ik inmiddels 5/6 mails verder en heb ik al verscheidene keren contact gehad met de klantenservice, telkens moet ik mijn verhaal opnieuw doen. Er worden nergens aantekeningen gemaakt van mijn vorige mails/belletjes. Mails worden overigens gewoon genegeerd.
Youfone heeft me al 4 keer beloofd terug te bellen maar ik heb nog steeds niks gehoord.
Het nummer van het hoofdkantoor willen ze me ook niet geven.
Gewenste Oplossing:
Ik ga volgende maand naar het buitenland en dan wil ik gewoon bereikbaar kunnen zijn.
Ik wil ook gewoon in kunnen loggen op my youfone zodat ik mijn verbruik en facturen kan bekijken

