Klacht: Geen contact met Youfone over verkeerde internetaansluiting

EFEE op 10 september 2020 over Youfone in de categorie Alles-in-1, Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Youfone has resolved this complaint
Klacht opgelost op 14 september 2020
Reactie van het bedrijf:

Hallo Erwin Feenstra, Bedankt voor je klacht. Tijdens het plaatsen van de bestelling wordt automatisch een postcodecheck gedaan. Hierbij wordt direct gekeken naar de hoogst haalbare snelheid op je adres en het type verbinding. Kijkend naar jouw adres, wijst de...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Youfone
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 10 september 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Begin augustus heb ik internet afgesloten bij Youfone. Dit bleek (deels door verkeerde inschatting van Youfone) een andere internetaansluiting te zijn dan ik in huis had. Ik wilde dit veranderen zodat ik internet kan gebruiken. Tot op heden heb ik verschillende keren ca. 30 minuten in de wacht gehangen en tevergeefs. Grappig genoeg heb ik vandaag wel gewoon een factuur ontvangen van Youfone over de afgelopen maand. Klantenservice is zwaar onderbemand.

Gewenste Oplossing:

Gebeld worden door Youfone met een oplossing, z.s.m.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Youfone over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Youfone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Youfone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Youfone

Heeft op 14 september 2020 om 08:40 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Reactie van de melder van de klacht EFEE

5 jaren geleden - Beste Nick, Graag wil ik dan gebruikmaken van de mogelijkheid om het ISRA punt door jullie te laten aansluiten. Kan dit z.s.m. geregeld worden? Vriendelijke groet,

EFEE

Heeft op 15 september 2020 om 22:28 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Ik raak persoonlijk steeds meer versteld van de ondermaatse en onredelijke service die Youfone levert en ik ben het niet met u eens. Ik zal een en ander nader toelichten.

Voor een onkundige en onoplettende consument is het moeilijk te achterhalen welke aansluiting nodig dan wel gewenst is. Op het moment dat deze consument op postcode en huisnummer zoekt op uw website en daaruit voortvloeit dat een bepaald pakket de juiste is, mag en kan de consument hierop vertrouwen. Dit geldt des te meer nu uit uw voorgaande e-mail blijkt dat u die kennis, dat dit niet de juiste aansluiting is, in huis heeft. Een bedrijf als Youfone, die deze kennis heeft zodat er sprake is van informatieassymetrische verhoudingen, dient deze kennis dan ook in te zetten en de consument tijdig te waarschuwen. Dit is heel redelijk, gelet op het feit dat er een overeenkomst tot stand is gekomen van een jaar en Youfone - die deze informatie achter heeft gehouden - als het ware misbruik maakt van haar informatievoorsprong.

Na voorgaande uiteenzetting verwacht ik dan ook een beter voorstel van Youfone, een bedrijf dat juist op zo'n moment kan laten zien mee te denken met haar klant. Denk bij een dergelijk voorstel aan kosteloze opzegging, dan wel het 50/50 verdelen van deze kosten door Youfone en mij.

Alle klachten die gemeld zijn door EFEE
💡

Tip from our consumer expert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Source: Geschillencommissie Telecommunicatie