Mijn Klacht:
Beste Youphone,
Hierbij wil ik een klacht indienen over de facturen die zijn afgeschreven van mijn bank. Er is in december en maart veelste veel afgescheven, doordat ik te veel internet heb verbruikt. Ik heb 2 keer een sms gehad , dat de bundel geblokkeerd is en dat ik pas weer de maand er op weer kan internetten. Dus dan ging ik er vanuit, dat mn internet gestopt is en dat ik niet meer verder kan door die smsen. De fout ligt aan beide kanten. Jullie zijn fout , maar ik ben ook fout. Waarom dat jullie fout zijn is, dat jullie 2 keer zo een sms sturen dat de bundel is geblokkerd en dat ik de maand er op weer verder kan. Waarom ik fout zit is , misschien had ik kunnen bellen en vragen na die smsen , maar ik ging er vanuit dat ik niet meer verder kon internetten. Ik heb 2 keer contact gehad met 2 medewedewerkers waarvan de vrouwlijke medewerker erg onbeschoft was en me helemaal niet geholpen heeft. We zijn uiteindelijk met die vrouwlijke medewerker niet tot een oplossing gekomen waardoor ik erg boos werd en dat wilde delen over youphone , dat ik zeer ontevreden ben en dat ik niemand aanraad om klant van jullie te worden. Maar toch heb ik eerst besloten om eerst een klacht in te dienen.
Met de andere mannelijke medewerker hadden we afgesproken dat ik 20 euro terug zou krijgen. Maar 20 euro is en vind ik erg weinig , terwijl we aan beide kant fout zitten. Dus graag zou ik willen dat ik minstens de helft van mijn geld terug krijg van die 2 facturen. En anders ga ik helaas overstappen naar een andere provider.
Ik zou erg waarderen als ik minstens de helft van mijn geld terug kan krijgen en dat ik met plezier klant van jullie blijf.
Met vriendelijke groet,
Emine Yetkin
Gewenste Oplossing:
Niet


