Klacht: extra koesten €97,00

I Yacoub op 26 september 2021 over Youfone in de categorie Alles-in-1, Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Youfone has resolved this complaint
Klacht opgelost op 28 september 2021
Reactie van het bedrijf:

Beste heer mevrouw Ihklass, Bedankt voor het toesturen van je gegevens. Zover ik kan zien heb je hierover reeds contact gehad met de klantenservice, waarbij het verschil in de kosten voor je is gecrediteerd. Zodoende kan ik niet anders dan...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Youfone
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 26 september 2021

Een klant van Youfone heeft extra kosten van €97,00 ontvangen na het overschrijden van zijn databundel van 5 MB. Ondanks een waarschuwing bij 80% verbruik, ontving hij geen melding bij het bereiken van 100%, wat leidde tot onduidelijkheid over de kosten. Na contact met de klantenservice kreeg hij uitleg over de extra kosten.

Mijn Klacht:

Beste klantservice,

Kosten buiten de bundel
Ik heb een abonnement van 5 MB en onbeperkt bellen en sms’en.

Op 4 Augusts ontving ik een sms dat 80% van de databundel verbruikt is.

op 22 augusts had ik een e-mail ontvangen dat mijn dataverbruik stopgezet is. Na het inloggen bij Youfone kwam ik erbij uit dat ik € 76,80 aan extra kosten gemaakt heb,

Een sms dat 100% van de databundel verbruikt is niet ontvangen
bij andere providers tele2 ervaring dat deze wel netjes de klant op de hoogte brengen, zodra 100% van hun bundel bereikt is., na blokkeren ontvangen ik extra kosten , ik heb overzicht gecheckt op 31 Augusts de laatste dag van abonnement was bedrag €76,48 en toen ik factuur ontvangen was verbruikt kosten €97,00 , toen heb ik gebeld hoe komt extra kosten hun antwoord fout in onze system , als fout na blokkeren dan in ook fout voor blokkeren ik gebruikt alleen wifi binnen eersten 4 dagen van maand Augusts is 80./. verbruikt alle hele dag op internet ben verbruikt niet in 4 dagen 80./. , en ik snap niet hoe komt bedrag €97,00 .
na vaak contact met medewerker ze gaan alleen €11,29 terug en de rest afschrijven van mijn rekening , en ze heben deze maand €97,00 afgeschreven van mijn rekening .

Ik vind niet eerlijk dat zo als overzicht laatste dag extra kosten €76,48 en krijg ik factuur €97,00 en is fout in hun system geweest na blokkeren dan is ook fout geweest bij hun system for blokkeren ze kunnen ook bericht sturen aan mensen als 100./. verbruikt , ik heb alle overzicht na 22 Augusts elke dag komt extra kosten tot 31 Augusts . ze hebben onrecht kosten afgeschreven van mijn rekening en ik wil graag die onrecht kosten terug op mijn rekening alvast bedankt.

Gewenste Oplossing:

ik wil graag onrecht extra kosten €97,00 teug op mijn rekening, als fout in hun system na blokkeren geweest dan is ook fout in system voor blokkeren geweest , en ze willen niet contact met leverancier opnemen omdat ze westen de fout is in hun system was , ik had zelf contact met KPN de leverancier en hun antwoord dat Youfone kunnen contact met hun opnemen en onderzoek staren om te weten hoe komt de extra kosten , maar ze willen helemaal geen contact met KPN

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Youfone over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Youfone in behandeling genomen

Bericht van Youfone

4 jaren geleden - Beste heer/mevrouw Ikhlass, Heb je voor mij je klantnummer en geboortedatum? Groet, Sven

Reactie van de melder van de klacht I Yacoub

4 jaren geleden - Beste klantservice, telefoonnr 0644826136 7556tw eikstraat 10 hengelo 28-12-1962 Met vriendelijke groet, I.Yacoub

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Youfone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Youfone

Heeft op 28 september 2021 om 08:50 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

I Yacoub

Heeft op 28 september 2021 om 08:53 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Beste Laura,
Ik heb tot nu geen oplossing van mijn klachten . Alvast bedankt.
Met vriendelijke groet,
I.yacoub

Reactie van de melder van de klacht I Yacoub

4 jaren geleden - Geen oplossing op mijn klachten

Reactie van de melder van de klacht I Yacoub

4 jaren geleden - Beste klantservice, De probleem is nog niet opgelost , en ik had een vraag waar staat dat als 80./. verbruikt van bundel stuur u een sms en als 100./. stuur u geen sms , bij andere bedrijven ze sturen sms als 100./. verbruikt, ik had sms ontvangen op 4 Augusts 80./. verbruikt en op 22 Augusts extra kosten verbruikt €75,80 en toen ik factuur ontvangen was bedrag van €97,00 . had u alleen de verschil €11,25 gecrediteerd omdat na blokkeren komt nog extra kosten door fout in system geweest , dan is ook fout voor blokkeren in system geweest, ik wil graag oplossing €75,80 terug op mijn rekening , omdat u wil geen onderzoek doen en geen contact opnemen met KPN , de advies van leverancier KPN dat u contact met hun opnemen ,omdat als fout na blokkeren geweest dan is ook fout voor blokkeren, maar u wil geen contact met KPN omdat u weet de probleem is in system geweest , ik wil graag €75,00 terug op mijn rekening , en ook de artikelen van u voorwaarden waar staat dat u geen sms sturen als 100./. verbruikt alleen 80./. ik zie allemaal niet . Alvast bedankt.

Alle klachten die gemeld zijn door I Yacoub
💡

Tip from our consumer expert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Source: Geschillencommissie Telecommunicatie