Klacht: abonnement aangevraagt maar na maanden niets gehoord of ontvangen

patti25 op 05 juni 2012 over Youfone in de categorie Alles-in-1, Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Youfone has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 4 juli 2012
Reactie van het bedrijf:

Direct contact opgenomen met de klant.

Bedrijf Youfone
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 5 juni 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb minimaal 3 maanden geleden een abonnement bij hun afgesloten via internet omdat ze een mooie aanbieding hadden.
Maar ik hoorde maar niets, na een maand maar eens gemailt. maar ook daar kreeg ik geen gehoor op, toen kwam 8 mei een mail dat ik de bestelling status van het abonnement kon volgen op www.youfone.nl/myyoufone maar daar opgeklikt krijg ik niets in beeld en kan me niet inloggen omdat ik nog niets ontvangen heb.
Nu gister weer gemaild dat ik er vanaf zie. wacht nu al MINIMAAL 3 maanden, en heb nog niets gehoord of gezien van hun!!

Gewenste Oplossing:

Of heeeeel snel een abonnement ontvangen (binnen 7 dagen en met korting) en anders er vanaf zien. zo doe je geen zaken!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Youfone in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Youfone een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Youfone

Heeft op 04 juli 2012 om 15:20 geantwoord

Geboden Oplossing:

Direct contact opgenomen met de klant.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Source: Geschillencommissie Telecommunicatie