Klacht: Nieuw menu is tergend langzaam

Ingrid Hoofd op 05 januari 2021 over XS4all in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf XS4all
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 5 januari 2021

Een gebruiker van XS4all ervaart problemen met de snelheid van het nieuwe menu sinds de overname door KPN. De vertraging bij het schakelen in de gids en het menu bedraagt soms 12-15 seconden, en de gebruiker merkt op dat de traagheid lijkt toe te nemen. Er wordt gevraagd om het oude menu terug te brengen of een oplossing te bieden.

Mijn Klacht:

Sinds KPN xs4all heeft overgenomen, gaat het alleen maar achteruit met de tv verbinding. Het nieuwe menu is ridicuul langzaam (soms wel 12-15 sec wachten voor schakelen in gids en menu!) en lijkt zelfs trager te worden sinds een week ofzo. Breng het oude menu terug of doe hier iets aan!

Gewenste Oplossing:

Menu switchen moeten echt niet langer dan 3 sec duren.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over XS4all

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over XS4all nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ingrid Hoofd
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie