Klacht: niet tevreden

pjamvdaaxs4all op 06 april 2013 over XS4all in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf XS4all
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 6 april 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

gebeld 5-4-13 om 20.00 tot 21.15 om het oplossen van de werking dat ik weer tv had en ik had een slechte gast aan de tel. zogeheten mijnheer de boer liet mij iedere keer zeggen wat zegt u wat zegt u ik werd er helemaal misselijk van hij snapte er niks van op gegeven moment zij hij ik stuur wel een nieuw kastje op want ik denk dat die van u is kapot maar u kunt alles naluisteren want hij beweerde dat het opgenomen was ik vind dit echt niet normaal en ik denk erover om weg te gaan bij xs4all

Gewenste Oplossing:

dat het met spoed opgelost word en mijn telefoon kosten betaald worden en een vergoeding dat ik geen tv kan kijken al die dagen dat ik zonder zit

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over XS4all

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over XS4all nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie