Klacht: verloren bestelling

w-freddy op 05 december 2020 over Worldtech Nederland B.V. in de categorie Vervoersbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Vervoersbedrijven
Status Nieuwe klacht
Datum 5 december 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

2 pakken besteld bij shein op 21/11/2020 ,, aangekomen op 27/11/20 ,, nr1 ervan is geleverd bij ons te antwerpen,, nr 2 blijft vastzitten bij worldtech nederland bv , krijg nu als antwoord dat ik de verzender moet contacteren ?? het probleem is , ik spreek geen chinees ,en heb al een mail gestuurd in het engels naar [email protected],, krijg daar ook geen antwoord van , via jullie diensten kreeg ik te horen dat ik een raadsman moet inschakelen om de zaak verder af te handelen, ik kan zelf niets terugsturen, pakket 1 is al sedert 30/11/20 in mijn bezit en voor pakket 2 gaat het ook niet omwille niet ontvangen , ?? dus wat staat er mij nu te doen, ??

Gewenste Oplossing:

ik zou toch tevreden zijn moest ik vooruitgang zien en op de komst van het pakket naar belgie

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Worldtech Nederland B.V.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Worldtech Nederland B.V. nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door w-freddy
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM