Klacht: niet het artikel wat ik besteld had gekregen.

marjolein1809 op 21 december 2020 over Worldtech Nederland B.V. in de categorie Vervoersbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Vervoersbedrijven
Status Nieuwe klacht
Datum 21 december 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik had een usb oplaadbaren allespomp besteld. 2 voor de prijs van 1 … en krijg ik 1 hand mini fietspomp!!! 1 en niet eens 2 waarvoor ik betaald heb….

Gewenste Oplossing:

ik ben tevreden als ik het product krijg waarvoor ik betaald heb en waar er op facebook reclame word gemaakt!! en anders direct mijn geld terug!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Worldtech Nederland B.V.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Worldtech Nederland B.V. nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door marjolein1809
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM