Klacht: Goedkope handprul geleverd i.p.v. duur betaalde accu pompjes

Paul Caris op 06 januari 2021 over Worldtech Nederland B.V. in de categorie Vervoersbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Vervoersbedrijven
Status Nieuwe klacht
Datum 6 januari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 12 november 2020 de bevestiging gehad van mijn betaling ad. € 34,95 incl. Track en trace en verzekering tegen beschadiging door koerier van 2 x de Superpomp, de electrische pomp voor fiets, bromfiets, scootmobiel en rolstoel.
Vandaag, 06-01-2021 d.d. tref ik in mijn brievenbus een goedkoop mini handpompje aan dat een geschatte waarde heeft van € 0,70 i.p.v. de bestelde bovengenoemde electrische pompjes.

Gewenste Oplossing:

Bezorging van de bestelde en betaalde juiste pompjes binnen 5 werkdagen of onmiddellijke restitutie van de door mij betaalde € 34,95-,

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Worldtech Nederland B.V.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Worldtech Nederland B.V. nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Paul Caris
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM