Mijn Klacht:
In mei 2016 een boxspring bij uw besteld met order M85624. Deze hebben wij op zaterdag 18 juni opgehaald bij de vestiging in Barendrecht.
Bij thuis komst en in elkaar zetten van het bed bleek dat de hoes welke over de matrassen moet op diversen plekken gescheurd op de naad.
Ik heb op zaterdag direct telefonisch contact opgenomen met de klantenservice en dit defect gemeld. Ik kreeg te horen dat er een nieuwe hoes besteld zou worden en ik gebeld zou worden wanneer deze binnen was.
Op maandag 20 juni kreeg ik een e-mail met het verzoek foto’s te sturen van het defect. Deze op maandag 20 juni direct doorgestuurd.
Daarop kreeg ik een mail dat de foto’s aan de leverancier opgestuurd waren ter beoordeling en zodra deze een oplossing zou aandragen ik het zou vernemen.
Na een week niks gehoord van jullie, dus op maandag 27 juni zelf maar gebeld. Bleek dat de foto’s niet doorgestuurd waren naar de leverancier, maar dat dat meteen zou gebeuren en ik z.s.m. iets zou vernemen.
Wederom een week later niks gehoord, dus op maandag 4 juli weer zelf gebeld. Oh wat raar dat u steeds niks van ons verneemt, dat is niet helemaal juist was het eerste wat ik te horen kreeg.
Maar de leverancier heeft aangegeven een nieuwe hoes op te sturen, u hoort zsm van ons.
Na weer een week wachten weer niks gehoord. Op maandag 11 juli weer (voor de 4e keer achter elkaar) zelf gebeld. Oh wat raar dat u nog niks van ons hebt gehoord, want wij hebben vorige week de nieuwe hoes binnen gekregen. Maar de mevrouw gaf aan een afspraak te kunnen maken om de hoes thuis af te komen leveren.
Dit zou kunnen op maandag 15 augustus en hoe laat dat kan ik u niet vertellen. Sorry, maar ik ga geen vrije dag nemen om iets thuis te laten brengen over 4 weken pas. De hoes scheurt steeds verder kapot.
Ik heb aangegeven hem anders zelf te komen ophalen in Barendrecht daar zowel mijn man als ik dagelijks langs kom. Daarop werd aangegeven dat jullie hem ook wel per post wilde toesturen.
Ik heb aangegeven dat dat prima was maar dat wij wel woensdag 20 juli op vakantie gaan en ik hem wel voor die tijd wil hebben. Dat was geen probleem, want hij zou op donderdag 14 juli verzonden worden en dan zou hij vrijdag 15 juli, uiterlijk zaterdag 16 juli afgeleverd worden.
Ik heb afgelopen weekend het pakket dus niet ontvangen. Vanmorgen om 9 uur meteen gebeld met jullie klantenservice en de mevrouw zou even uitzoeken of dat het wellicht mis was gegaan in het magazijn en me “zo” even terugbellen. Om 11 uur nog steeds niks gehoord, dus maar weer zelf gebeld. Deze beste meneer zou het ook gaan uitzoeken en vandaag nog terugbellen. Om 12 uur ben ik door jullie gebeld met de mededeling dat het pakket pas afgelopen vrijdag verstuurd is. Ik heb aangegeven dat dit sowieso niet de afspraak was. Uiteindelijk gevraagd naar een track&trace code zodat ik wellicht zelf qua afleveren iets aan kan geven omdat wij op vakantie gaan. Wordt ik eerst zeker 10 minuten in de wacht gezet om alvorens te horen te krijgen dat het allemaal nogal lastig is en dat er even gebeld moet worden maar dat ik zo teruggebeld wordt.
U begrijpt het al…. ik zit nog te wachten…
Ik vind het niet fatsoenlijk dat ik überhaupt steeds zelf contact op moet nemen met jullie. Communiceren hebben jullie nog nooit van gehoord en dat blijkt ook wel uit alle klachten over jullie.
Ik had de hoes zelf makkelijk kunnen ophalen, maar uit coulance zou deze verzonden worden en nu heb ik dus nog steeds niks. Ik vind dit echt een zeer kwalijke zaak en een slechte service vanuit jullie.
Ik ben inmiddels zelf al 5 weken bezig om een nieuwe hoes te krijgen van iets wat gewoon kapot geleverd wordt en waar ik nog een hoop geld voor betaal ook.
Ik zie dan ook graag een klantvriendelijk oplossing hierin.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als ik op dinsdag 19 juli 2016 mijn hoes binnen heb en er een oplossing komt voor alle telefoontjes die ik zelf continue heb moeten plegen en de 5 weken wachten omdat de Woonexpress zelf niks laat horen


