Klacht: Na 7 weken kuil/gleuf in Zitting bank. Volgens Woonexpress is dit normaal!

Corry van den Broek op 09 april 2021 over Woonexpress in de categorie Meubelwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Woonexpress heeft deze klacht opgelost
Klacht opgelost op 10 april 2021
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw van den Broek, Spijtig om te horen dat u niet tevreden bent over ons. Uw melding heb ik nogmaals intern overlegd. Er is telefonisch en schriftelijk contact met u geweest en hierin heeft mijn collega kenbaar gemaakt dat...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Meubelwinkels
Status Opgelost
Datum 9 april 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Nooit geen Woonexpress of Jhord Knudson meer! Onze 2 Zits bank vertoonde na 7 weken een diepe gleuf /kuil in de zitting en ze doen er niets mee!

Ik heb een progressieve aandoening waardoor ik vaak plat moet liggen en na 7 jaar alleen op een elektrische Jhort Knudson wilde ik wel weer eens s’avonds naast mijn man zitten. We zagen bij Woonexpress een 2 Zits bank Zeeland met aparte elektrische bediening! We hebben bij de koop uitgelegd dat ik iets mankeerde dat het vooral voor mij perfect moest zitten dus hij werdt grondig uitgetest! Het was een lekkere stevige bank waarbij de zitting mee onderuit gaat als je op de knopjes drukt! Ideaal!
15 september eerst hij afgeleverd en we zaten weer samen naast elkaar en de bank zat heerlijk!

Na 7 weken begon de bank echter in te zakken. Er ontstond een hele geul in de zitting. Nadat er een monteur van Woonexpress kwam, vertelde deze dat dit een productiefout was en terug moest naar Jhort knudsen. Vervolgens kwam oranje Fourniture iov de fabrikant. Deze kwam binnen en zei (zonder dat hij naar de bank had gekeken aan de onderkant dat het een fout was die bij deze bank meerdere keren voorgekomen was. Er waren te weinig pocket veren geplaatst waardoor de vulling van de bank wegzakte. Dit hadden ze vaker gezien bij de bank Zeeland. Een collega die hij opbelde bevestigde dit. De monteur kroop vervolgens onder de bank en zijn verhaal werdt bevestigd! Woonexpress wilde alles weten wat de monteur gezegd had. Ze zei toen ik uitgepraat was dat het volgens de fabrikant bij de bank zo hoorde. Het was een product gebonden eigenschap om een geleefd uiterlijk te krijgen. Wat geleefd uiterlijk? De bank is verzakt doordat de vulling wegzakt doordat er te weinig veren geplaatst zijn! Dit stond ook niet bij de beschrijving van de bank toen wij hem kochten! De fabrikant deed er niets mee! Ik schrok en zei er verdrietig en boos over te zijn,maar Meriam zei dat ze het op zouden lossen! Ik vertelde Meriam van de klachten afdeling dat ze wel uit mochten kijken want ze konden wel eens meerdere klachten binnen gaan krijgen zoals de de monteur van Oranje Fourniture zei dat hij al meerdere dezelfde klachten gezien had. . Ze zouden veren aan de onderkant van de bank zetten waarop ik terug mailde dat dit geen nut zou hebben want volgens de monteur van oranje Fourniture moest er een rij pocketvering aan de bovenzijde erbij gezet worden zodat de koudschuim vulling niet meer weg kon lopen! Maar nee, ze had het nagevraagd en dit moest werken. Vorige week kregen we ons bankstel terug, met vering aan de onderzijde erbij, maar de deuk/ geul in ons nieuwe bankstel was nog steeds aanwezig. We moesten het een weekje aankijken zeiden de jongens die hem af kwamen leveren. Een week later sturen we een mail en werdt er weer gevraagd om foto’s. Er was niets veranderd aan het uiterlijk van de bank! Nu krijgen we te horen nadat we dit aangekaart hebben, dat ze er niets meer aan doen! Ze hadden de reparatie uit coulance gedaan! We hebben daarna alsnog gevraagd de koop te ontbinden omdat we niets meer te maken willen hebben met woonexpress, maar wederom een mail dat ze er niets meer aan doen.

Let wel! Het is een nieuwe bank waarom het gaat waarbij de problemen al na 7 weken instaan waren! We hebben de bank 15 september thuisgekregen en 9 november hebben we melding gemaakt van de geul/kuil. De bank was 7 weken oud!!! Volgens Woonexpress verliest een bank 15 a 20% van de vulling. Na 7 weken? En …het is 1 zitting!!
Nu lees ik hier een klacht terug, wat ongeveer hetzelfde was als mijn klacht. Een verzakking in een zitting wat een product gebonden eigenschap zou zijn en ook in 1 zitting!!

Volgens de verkoper was deze bank nieuw in het assortiment toen wij hem kochten en deze zou nog wel een tijd verkocht worden omdat door Corona minder meubels verkocht waren dan normaal. Nu gaan we kijken en zien we dat de bank uit het assortiment gehaald is! I.rest my case.

Nu hebben we drie keuZes; we kunnen naar het CBW, onze rechtsbijstand aanschrijven of naar Meester Visser. De email voor Meester Visser zijn we mee bezig en de andere twee doen we morgen.

Voor ons nooit geen Woonexpress en nooit geen Jhort Knudson meer, want zodra er iets is, krijg je nul op request.

To be continued

Gewenste Oplossing:

Wij willen de koop ontbinden en het hele bedrag wat we betaald hebben voor de bank terug ontvangen (inclusief de protecbehandelingskosten) Wij hebben ze gevraagd om een oplossing, maar er werdt twee keer gezegd dat ze niets meer konden betekenen voor ons. We hebben het vertrouwen volledig in hen verloren!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Woonexpress over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Woonexpress in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Woonexpress een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Woonexpress

Heeft op 10 april 2021 om 13:08 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw van den Broek,

Spijtig om te horen dat u niet tevreden bent over ons. Uw melding heb ik nogmaals intern overlegd. Er is telefonisch en schriftelijk contact met u geweest en hierin heeft mijn collega kenbaar gemaakt dat het inzakken van uw bank een product gebonden eigenschap is en dus geen terechte klacht. Uit coulance hebben wij de bank aangepast aan uw wensen en meer aanpassingen om aan uw wensen te voldoen zijn niet mogelijk. Helaas kan ik u niet anders berichten dan dat wij dit standpunt handhaven.

Met vriendelijke groet,

Margo Wolters - Woonexpress

Bericht van Woonexpress

4 jaren geleden - Beste mevrouw van den Broek, Het is geen terechte klacht en wij blijven ons standpunt daarin handhaven, vandaar dat de melding bij ons op afgewerkt is gezet. Met vriendelijke groet, Margo Wolters - Woonexpress

Alle klachten die gemeld zijn door Corry van den Broek
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM