Mijn Klacht:
ik fiets elke dag langs de Beverwaardseweg een stel gekken die hun auto steeds op het fietspad zetten en het wordt met de dag gekker. Vandaag of morgen hangt er een kind in een glas aanhanger en dan is het te laat. Ik heb de bouwvakkers al meerdere malen geinformeerd over dat dit zeer gevaarlijk is maar ze hebben er gewoon maling aan en het is wachten tot er een doode valt.
Of een kind in een glasbak valt die de bocht om komt bij de beverwaardseweg en daar in de bocht gewoon op het pad staat of zo geparkeerd dat je wel een been breekt.
Gewenste Oplossing:
Als de bouwvakkers hun auto normaal neer zetten en niet in een bocht, als je uit de richting van Rotterdam komt is het gewoonweg super gevaarlijk en zie je het opstakel te laat in een bocht levensgevaarlijk is het daar.
Het fietspad is ook goed beschadigt doordat er steeds containers over het fietspad worden geschoven en er hele stukken uit zijngebroken.


