Mijn Klacht:
Ik heb voor onze trouwerij een wonderbox gekregen, deze geprobeerd te activeren en begon het met een activatie probleem, bij een melding is dit netjes verholpen.
Echter mijn box geprobeerd om te ruilen naar Europa park tickets en ook dit verliep met wat strubbelingen echter wel ontvangen.
Deze weer moeten activeren echter een technische storing, dit werd verholpen en vervolgens een reservering geprobeerd te maken maar je raad het al een zogenaamde technische storing op de site en ik moest het maar op een pc proberen want het lag aan de cookies op mijn telefoon.
Beide geprobeerd en helaas geen resultaat nogmaals gehaald maar als antwoord gekregen een technische storing.
Na meerdere keren contact en vraagstelling om mij te helpen ben ik het nu zat.
Wij zouden met de kids op 07-08-2023 naar europapark met de kids gaan maar die mag ik nu teleurstellen door een ’technische storing’.
Aangegeven aan ticknbox dat ik mijn geld terug wil maar wordt terug verwezen naar wonderbox en zo weer terug.
Van het kastje naar de muur.
Ik heb geen positief woord meer over het kost mij nu 3 weken om een normale reservering te maken en het blijkt werkelijk onmogelijk!
Gewenste Oplossing:
- Geld terug


