Klacht: Geen service

witros op 19 december 2018 over Witgoedservice in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 19 december 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op maandag 17-12-2018 het contact formulier ingevuld ivm een defecte vaatwasser. Daarna gewacht op een telefoontje. Op dinsdag 18-12-2018 zelf maar gaan bellen, de feestdagen komen er aan, een werkende vaatwasser is dan wel handig. 33 minuten in de wacht gestaan. Uiteindelijk iemand aan de lijn gekregen die zei dat we bij Roermond horen, maar dat zij daar geen contact mee kan krijgen. Of we daar naar toe wilde gaan bellen. Case voorgelegd, ook de enorm lange wachttijd en dat ik nu echt moet gaan, de dame zou de case zelf direct doorsturen naar Roermond zodat er direct contact zou worden opgenomen. Nada noppes niks. Woensdag 19-12-2018 mijn telefoon getest, misschien is die kapot of zo, maar die werkt prima. Geen gemiste oproep o.i.d. nog even gewacht tot na halverwege de ochtend. Een andere firma gebeld die de vaatwasser vanmiddag komt repareren. En Witgoedservice.nl laten weten dat de opdracht naar een ander is gegaan. in 1 woord waardeloos. Ik heb geen idee waar de toevoeging service in hun bedrijfsvoering voor staat.

Gewenste Oplossing:

Als er gecommuniceerd wordt naar klanten

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Witgoedservice nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door witros
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM