Klacht: wil pakket kopen, geld weg uit I tunes store, maar geen pakket op fifa 14 voor i phone

Maussie9 op 05 juli 2014 over EA Games in de categorie Computer Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf EA Games
Categorie Computer Games
Status Open
Datum 5 juli 2014

Een gebruiker heeft twee keer geprobeerd een pakket van € 15,00 aan te schaffen in FIFA 14 op de iPhone, maar kreeg een verbindingsprobleem en ontving geen pakket. Ondanks voldoende saldo op zijn iTunes-account, is het bedrag van beide aankopen afgeschreven, wat de gebruiker als diefstal en oplichting beschouwt.

Mijn Klacht:

tot twee maal toe een pakket voor € 15,= proberen te kopen in fifa 14, voldoende saldo op i tunes, “probleem met verbinding”, maar geen pakket en wel 2 keer € 15,= tegoed weg uit itunes account.

Dus EA pakt wel mijn geld, maar levert niets: DIEFSTAL/OPLICHTERIJ!!

Gewenste Oplossing:

wanneer ik € 30,= teruggestort krijg van EA op mijn i tunes account of de gekochte pakketten alsnog ontvang!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over EA Games

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over EA Games nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM