Klacht: monteur te laat 2x en niet gewenste apparatuur bij zich om klacht te verhelpen

[email protected] op 11 december 2019 over Whirlpool in de categorie Electronica - Wasmachines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Whirlpool has been notified of this complaint
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Whirlpool
Status Nieuwe klacht
Datum 11 december 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 28 november storingsmonteur geweest (helaas was hij er 1,5 uur later dan was afgesproken) in verband met foutmelding F1 NTC sensor van Bauknecht vaatwasser. Deze melding hadden wij al veel eerder doorgegeven, maar helaas had hij geen onderdelen bij zich, en is toen maar onverrichter zaken weg gegaan.
Na 14 dagen op 11 december kwam dezelfde monteur weer, en jammer genoeg was hij nu 3 uur later dan was afgesproken!!
De beide keren hebben wij geen telefoontje gehad dat hij later zou komen. Het idiote is dat hij nu weer geen onderdelen bij zich had, len kon hij weer onverrichter zaken weg. Wel zij hij dat we worden gebeld voor een nieuwe afspraak. Dit betekend dat wij met een nieuwe machine die 2 maanden is gebruikt nu uiteindelijk als alles wordt op 6 weken zonder machine hebben gezeten

Gewenste Oplossing:

De monteur verwachten wij dat nu uiterlijk binnen een week alles netjes wordt opgelost.
Het zou het prettig zijn als men zich aan de afgesproken tijd houd, en anders minimaal iets laat horen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Whirlpool

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Whirlpool nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM