Klacht: monteur niet op komen dagen

hans bakker op 03 februari 2016 over Whirlpool in de categorie Electronica - Wasmachines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Whirlpool has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 9.0/10 ★★★★★
Bedrijf Whirlpool
Status Nieuwe klacht
Datum 3 februari 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Nadat er een monteur geconstateerd had dat het defecte onderdeel besteld moest worden kregen wij na ruim een week een nieuwe datum voor reparatie gemaild. Helaas werd deze één dag van te voren afgebeld omdat de monteur ziek was en het onderdeel in zijn bus lag. Daarna kregen we weer een nieuwe afspraak door gemaild, maar deze dag is er niemand geweest en is er niet gebeld. Ik heb de volgende dag gebeld, maar waarom er geen monteur op is komen dagen wisten ze ook niet. De eerste mogelijkheid voor een afspraak is 11 februari. Weer anderhalve week verder. We zitten dan, op 2 dagen na, 5 weken met een kapotte vaatwasser.
Je hoort alleen van Whirpool dat ze hier ook niks aan kunnen doen. Vervelend voor u, maar helaas.
Dit kan toch niet zo?

Gewenste Oplossing:

Als wij gewoon extra ingepland worden. Dan werkt die monteur maar een keer een half uurtje over.
Vijf weken is toch te gek!

Beoordeling 9/10 star-5 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Whirlpool

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Whirlpool over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Whirlpool nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM