Mijn Klacht:
Leuk een nieuwe keuken, 6 machines van whirlpool want dan krijg je 5 jaar garantie! Dus ik dacht mooi , het word geplaatst 3 maanden later vult de vaatwasser automatisch met gevolg hele vloer onder gelopen. Word gerepareers maar niet getest het bleek namelijk dat de slang dubbel zat want de machine ging direct na reparatie toen de monteur al wrg was in storing. schade kwestie a 3000€ vergoed door mijn verzekering,3 maanden later de oven springt aan uit aan helemaal door de war : nieuwe unit.
Nu bijna 2 jaar na aanschaf maakt de vaatwasser een geluid alsof er een tondeuse naast ligt,word de pizza in de oven aan de buiten kant zwart en in het midden ijskoud.
Dus we gaan weer t riedeltje doen weer een service monteur weer een dag vrij.
Dit alles : de vrije dagen de schade heeft mij meer gekost dan de hele aanschaf van het apparatuur.
En o ja ! 5 jaar garantie is dus bullshit na 2 jaar verloopt de normale garantie en alles daarna heb je alleen garantie op onderdelen,service monteur en reistijd moet je dus zelf betalen.
Mensen je kan beter elk jaar iets bij de action kopen en na een jaar weg gooien dan deze troep! Helaas zit ik gewoon aan deze rommel vast.
Wees slim neem GEEN whirlpool!
Gewenste Oplossing:
Als ze alle troep die ik aangeschaft heb komen ophalen en mij mijn aankoop bedrag terug geven

