Klacht: 2 inbouwmagnetrons kapot binnen 10 jaar

Deef op 18 december 2018 over Whirlpool in de categorie Electronica - Wasmachines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Whirlpool has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Whirlpool
Status Nieuwe klacht
Datum 18 december 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

In 2008 onze nieuwe keuken gekocht incl. inbouw-magnetron.
Deze heeft het 6 jaar volgehouden en toen raakte deze onherstelbaar defect.
Via mijn keuken leverancier die contact heeft opgenomen met Whirlpool een nieuw exemplaar gekocht tegen een sterk gereduceerde prijs.
Gisteren 17-12-2018 begeeft wederom de magnetron het na amper 4 jaar gebruik.
De levensduur van een inbouw-magnetron zou gemiddeld 10 jaar zijn..wij hebben er nu al 2 versleten op nog geen 10 jaar.
Contact opgenomen met onze keukenleverancier en deze kwam wederom met de terug koppeling dat hij ons een nieuwe magnetron kan aanbieden voor de helft van de prijs…als hoge uitzondering omdat de garantie termijn van het defecte apparaat reeds verstreken is.
Nou heb ik zojuist het type nr nagechecked op het internet en vind ik desbetreffend type voor een nagenoeg zelfde bedrag als de speciale prijs die men mij heeft aangeboden.
Om een lang verhaal kort te houden hebben wij een dikke €2000 gespendeerd aan magnetrons die beide lang voor de gemiddelde levensduur bereikt te hebben kapot gaan.

Gewenste Oplossing:

Kosteloze vervanging van het defecte apparaat voor een kwalitatief gelijkwaardig apparaat!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Whirlpool

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Whirlpool nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM