Klacht: Band lek van rolstoel

ALBor op 03 november 2016 over Welzorg in de categorie Beauty & Wellness

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Welzorg werkt aan deze klacht
🔄 In behandeling
Bedrijf Welzorg
Categorie Beauty & Wellness
Status In behandeling
Datum 3 november 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 11-10-16 ging mijn band van mijn rolstoel lek. Dezelfde dag nog heb ik contact opgenomen met welzorg om dit te laten repareren. Mij werd toen verteld dat ik maar moest wachten tot de volgende dag omdat de monteur geen tijd meer had om bij mij langs te komen en dit terwijl ik volledig rolstoelafhankelijk ben. De volgende dag kwam dan inderdaad de monteur en heeft hij mijn binnenbanden vervangen, tenminste dat zei hij want nadat de monteur vertrokken was ging na een aantal uur mijn band weer lek. Toen mijn vader er ’s avonds naar ging kijken bleek dan ook dat de binnenbanden helemaal niet vervangen waren. Dit was te zien aan de ventielen want het waren namelijk gewoon dezelfde ventielen als voor de reparatie en iedereen weet dat als je de binnenbanden vervangt de ventielen natuurlijk ook nieuw zijn. De volgende dag heb ik weer contact opgenomen met welzorg en dezelfde dag nog kwam de monteur langs. De buitenland had ook kleine gaatjes vertelde hij dus deze was ook aan vervanging toe. Maar in plaats van de banden nu dan ook daadwerkelijk te repareren gebeurde er precies hetzelfde als de eerste keer. Weer zei hij dat hij de banden had vervangen maar weer bleek dat achteraf niet zo te zijn. Ondertussen had ik hem behoorlijk zitten. Na nog een keer gebeld te hebben met Welzorg met de mededeling dat ik tot twee keer toe al bedonderd was en nu toch echt nieuwe banden wilde hebben zeiden ze dat ik moest wachten tot na het weekend omdat er geen banden voor mijn rolstoel leverbaar waren ivm de speciale maat. Toen de monteur na het weekend dan eindelijk kwam vertelde hij mij dat er nog steeds geen banden bij Welzorg op voorraad waren voor mijn rolstoel en dat hij deze moest betellen. Tot die tijd moest ik het maar doen met mijn kapotte banden want een noodoplossing was er niet. Inmiddels is het 03-11-16 en heb ik nog steeds geen nieuwe banden. Dus vandaag nog maar eens gebeld met welzorg. De banden zijn nog steeds in bestelling en maandag komen ze kijken voor een noodoplossing zei de telefoniste. Maandag zijn we dan inmiddels een maand verder en zijn mijn banden nog steeds niet vervangen . Hoe groot is de moeite om een band te vervangen en hoeveel respect heeft Welzorg voor zijn klanten…echt ongelooflijk.

Gewenste Oplossing:

Als mijn binnen en buiten band vervangen is

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Welzorg

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Welzorg over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Welzorg in behandeling genomen

Bericht van

9 jaren geleden - Geachte heer/mevrouw van den Bor, We vinden het vervelend om te lezen dat u ontevreden bent over onze dienstverlening. Uw klacht is doorgezet naar onze klachtenafdeling. Met vriendelijke groet, Welzorg

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM