Klacht: opzeggen van een abonnement

SylvieBral op 26 juni 2020 over Weight Watchers in de categorie Websites - Lifestyle en gezondheid

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Weight Watchers has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 26 juni 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Het opzeggen van een abonnement kan enkel telefonisch, maar wanneer ik vraag om het per mail te bevestigen kan dit blijkbaar niet. Ik heb echter geen bewijs dat ik opgezegd heb. Dit kan toch niet?
De dame aan de telefoon geeft mij haar naam : Manon (geen familienaam), en de opzegdatum : 26/06 en zegt dat dit het bewijs is!???
Ik vind dit heel vreemd! Als je een abonnement opzegt verwacht je toch een mail of ander bewijs dat je dit effectief opgezegd hebt.

Gewenste Oplossing:

Graag een mail of schriftelijke bevestiging van opzegging van mijn abonnement.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Weight Watchers

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Weight Watchers nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door SylvieBral
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM