Klacht: Niet kunnen inloggen

luciaschild op 15 september 2015 over Weight Watchers in de categorie Websites - Lifestyle en gezondheid

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Weight Watchers has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 15 september 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

op woensdag 9 sept 2015 na maanden twijfelen aangemeld voor de weight watchers online. Vol enthousiasme aan de slag met de punten telling etc.
Sinds vrijdag 11 sept kan ik niet meer inloggen en staat dus alles even stil. Niet alleen kan ik niet inloggen maar ook mijn mail adres wordt niet herkend, terwijl ik wel mail van de WW ontvangen kan. Mail gestuurd en sinds maandag 14 sept al 4 x gebeld en tot op heden is het nog steeds niet opgelost. Al 2 x een link gekregen om mijn wachtwoord te veranderen maar ook dat maakt niets uit. Eigenlijk ben ik er KLAAR mee.

Gewenste Oplossing:

Zodra ik kan inloggen en eindelijk kan beginnen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Weight Watchers over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM