Klacht: Weekend reserveren in bergen

theaadam op 30 januari 2016 over Hotelkamerveiling.nl in de categorie Vakantie Veilingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Vakantie Veilingen
Status Open
Datum 30 januari 2016

Een klant heeft een bon gekocht voor twee nachten in Bergen, maar kan geen weekendreservering maken. Door werkverplichtingen is het moeilijk om doordeweeks te gaan, en de beschikbare data vallen niet binnen de gewenste periode. De bon is een jaar geldig, maar de aantrekkelijke maanden zijn niet beschikbaar.

Mijn Klacht:

bon gekocht voor 2 nachten in bergen.
Echter geen weekend beschikbaar.
Wij werken beide, dus moeilijk om door de week te gaan, maar ook dat is beperkt.
1jaar geldig, maar de mooie maanden kun je er niet terecht.

Gewenste Oplossing:

Dat er weekends beschikbaar mogen zijn.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hotelkamerveiling.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Hotelkamerveiling.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM