Klacht: Geen reactiegeld terug na retour

Michael Aken, van op 26 november 2019 over weekdealtjes.nl in de categorie Websites - Korting, voordeeltjes en aanbiedingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 26 november 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb bij weekdealtjes.nl een horloge gekocht. Na een aantal weken mocht ik deze netjes ontvangen. De horloge was niet helemaal mijn ding, dus heb een mail gestuurd dat ik wou retourneren en heb het retouradres doorgemaild gekregen. Ik heb dit netjes verzonden met pakketpost. Ik kan zien dat het pakket is afgeleverd, maar ik krijg geen reactie meer van deze firma en krijg mijn geld dus niet terug. Sinds deze week is weekdealtjes.nl ook plots niet meer te vinden op facebook, terwijl dit voorheen wel zo was. Dus via die weg contacteren lukt ook niet meer. De site is nog wel online en je kan er nog dingen bestellen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik het geld van mijn retourzending terugbetaald krijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over weekdealtjes.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ankep28
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM