Klacht: Wat is er met het broodje gezond gebeurd ????

MamavanYunaa op 02 juli 2021 over Deen in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Deen has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Deen
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 2 juli 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vandaag 2 broodjes gezond gekocht van 1,75 per stuk.
Thuis aangekomen zijn het geen eens broodjes gezond maar broodjes met een paar blaadjes sla, 2 plakjes komkommer en een plakje tomaat.
Dit was bij Deen huesmolen. Waarschijnlijk weten ze daar niet wat een broodje gezond is maar ik voel me echt opgelicht en vooral voor dit bedrag, wat er duur is voor een broodje met wat troep erop.
Kaas mist, ham mist. Ze slaan totaal de plank mis hier en koop ook hier niks meer.
Bied het dan als een broodje konijnenvoer aan ipv broodje gezond. Neem een voorbeeld aan Deen Medemblik die het wel goed doet, het broodje incl alles wat daarbij hoort, met ham en kaas.
Wat een oplichterij dit. Ben erg teleurgesteld

Gewenste Oplossing:

Personeel leren wat een broodje gezond is en dit op een juiste manier laten maken. Dit kan echt niet!!!!!!
Heb er foto’s van indien gewenst

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Deen over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door MamavanYunaa
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer