Mijn Klacht:
Op 6 september zou ik van Amsterdam naar Lissabon vliegen. Deze vlucht is geannuleerd. Wel werd mij direct verteld dat ik Flight Credit krijg, zodat ik het geheel betaalde bedrag aan een andere vlucht kan uitgeven. Vueling heeft de voorkeur dat ik dit Flight Credit online aanvraag. Daar krijg ik echter de volgende error:
Some changes have been made to your booking. To manage it, please contact our Customer Services Center.
Dit lijkt gemakkelijk, maar is het absoluut niet. Tientallen keren heb ik gebeld, om urenlang door een robotmenu in rondjes te worden gestuurd. Je krijgt nooit iemand aan de lijn.
Ook via social media (Twitter en Facebook) en email is Vueling onmogelijk te bereiken; ik heb inmiddels al zo’n 6 emails gestuurd, en drie social mediaberichten verstuurd.
Gewenste Oplossing:
Wanneer ik de mij toegewezen Flight Credit daadwerkelijk krijg toegewezen voor het gehele bedrag van mijn vlucht (inclusief bagagekosten).


