Klacht: Teveel betaalde inchecken koffer.

E. Van Kuik op 28 maart 2023 over Vueling in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Vueling
Categorie Vliegmaatschappij
Status Nieuwe klacht
Datum 28 maart 2023

Een klant van Vueling heeft € 150,- betaald voor het inchecken van één koffer, terwijl er slechts € 50,- teruggestort is. Ondanks het indienen van een online klacht en een schriftelijke klacht in Barcelona, heeft de klant geen ontvangstbevestiging ontvangen en is het moeilijk om telefonisch contact te krijgen met de klantenservice.

Mijn Klacht:

Er is 3 x € 50,- afgeschreven op Schiphol voor 1 ingechekte koffer.
€ 50 teruggestort en dus € 100 teveel betaald. Online klacht ingediend en nogmaals schriftelijk in Barcelona.
Geen ontvangstbevestiging gekregen van de online klacht. en ik heb een kopie van de schriftelijke klacht.
Onmogelijk om een telefonist aan de lijn te krijgen.

Gewenste Oplossing:

Terugstorten van de teveel betaalde € 100

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vueling

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vueling nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door E. Van Kuik
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM