Mijn Klacht:
Op 25 juli 2022 hebben wij onze tickets geboekt met reserveringsnummer VY8308.
Per abuis hebben wij bij één naam een letter teveel aangegeven. Dus een naamswijziging doen wat kosten met zich mee zou brengen. Bij het invullen ervan zou dit voor heen en terugreis op een totaal bedrag komen van € 100,00 (€ 50,00 voor heenreis en € 50,00 voor terugreis).
Dat we een bedrag moeten betalen voor het wijzigen van de naam is wat ons betreft volkomen begrijpelijk. Maar niet dat ik bij afrekenen een rekening krijg voorgeschoteld van maar liefst € 205,00 en dat het om 2 personen (reserveringen) gaat. Onbegrijpelijk.
Er is op geen enkele andere manier contact op te nemen met Vueling en op de site wordt je van hot naar her gestuurd om ”antwoord” te krijgen op je vraag.
Tevens moet je een keuze maken of Mijn klacht is gemeld bij Vueling!!!, als je zoals hierboven géén contact krijg!!!
Graag verneem ik de kosten voor de wijziging van één naam in onze reservering en hoe dit ingeregeld kan worden.
Met vriendelijke groet,
Gert Wagensveld
Gewenste Oplossing:
Teruggaaf van € 105,00 t.o.v. € 205,00 zoals aangegeven in het overzicht om op € 100,00 te komen voor het bijbetalen. En niet gedwongen bent om de reis te boeken als opeens € 205,00 wordt geëist.


