Klacht: Bagage niet ontvangen na de vlucht, voor de 2e keer in 5 jaar

JIMBOB op 02 maart 2017 over Vueling in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Vueling
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 2 maart 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Alweer geen koffers als we geland zijn in Amsterdam.
Mijn vrouw en ik wonen sinds 2002 in Spanje. Wij hadden een vlucht naar Nederland geboekt bij Vueling, vertrek op vrijdag 17 en een week later retour op 24 februari 2017.
Bij aankomst lag onze bagage niet op de bagageband. Een medewerkster van Vueling had blijkbaar de verkeerde labels op onze bagage en/of vliegticket had aangebracht.
Wij zijn op dezelfde dag,vrijdag17 februari, doorgereisd met onze huurauto naar ons logeeradres in EPE, Gelderland. Het was voor koud en nat weer. Zonder koffers zaten wij van vrijdag tot en met dinsdagmorgen 4 dagen en 3 nachten ZONDER warme kleding, schoon ondergoed en schone bovenkleding, juiste schoenen, toilet tas met make up en ander sanitaire spullen voor mijn vrouw.
Voor zaken moesten we de op maandag 20 februari in Den Haag zijn. We hebben snel in het centrum bij Primark en Decathlon wat hemden en onderkleding en 1 paar schoenen gekocht. Bij Etos en Kruidvat wat make up spullen voor mijn vrouw.

Vueling belde ons maandagavond op om te zeggen dat de bagage was gelokaliseerd en vanuit Alicante weer naar Schiphol was gestuurd. Op dinsdagmorgen zijn we vanuit Epe naar Schiphol-en terug- gereden om onze bagage op te halen.

Gewenste Oplossing:

We eisen minstens 600 euro voor materiele en immateriele schade veroorzaakt door een fout van Vueling. We hebben de bonnetjes bewaard van kleding, transportkosten-benzine, extra parkeerkosten. Voor de lol gaan we echt niet onze vakante onderbreken om naar Schiphol te gaan. Ga zelf maar eens 4 dagen rondlopen zonder schone onderkleding, geen warme kleding en geen toiletartikelen in koud en regenachtig weer.
We willen de schade vergoed zien en dan overwegen we of we ooit nog eens met Vueling gaan vliegen. De kans is klein en ik ga zoals het er nu uitziet zeker mijn klanten ontraden om met Vueling te vliegen. Dit is de 2e keer in 5 jaar, ben er klaar mee.

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vueling

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vueling nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM