Klacht: bagage kwijt

cumminsk op 11 november 2013 over Vueling in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vueling
Categorie Vliegmaatschappij
Status Nieuwe klacht
Datum 11 november 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik ben vrijdag 8 november met vueling via Barcelona naar Mallorca gevlogen voor werkzaamheden aan een jacht
in mijn ruimbagage kleding en gereedschap meegenomen deze waren bij aankomst in Mallorca niet meegekomen uit Barcelona er werd om 11 uur beloofd dat de bagage om 2 uur smiddags aan zou komen en dan direct naar mijn verblijfplaats zou worden gebracht smiddags bellen ,het wordt 10 uur in de avond zaterdag morgen nee het wordt in de middag uiteindelijk zaterdag avond. een zeer slechte zaak extra dagen hotel geen kleren dan zondag in de avond retour en dan kan een reistas weer niet mee omdat er weer dames met extra tassen alles weer gevuld hebben

Gewenste Oplossing:

mijn kostenpost is 3000 euro omdat het jacht niet uit kon varen deze kost eigelijk 30 000 euro perdag
maar dat weten we wel

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vueling

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vueling nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM